wrozki-warszawa-tarot

 

     

Czy wróżby się sprawdzają, czy mogą szkodzić, czy można wpłynąć na los? Zadajecie mi takie i podobne pytania od lat. Napisałam więc Vademecum, w ktorym znajdziecie odpowiedź na WSZYSTKIE wasze wątpliwości, zajrzyjcie w tej sprawei tutajPoniżej piszę o tym pokrótce tylko.

 

Przyszłość.

     Wróżba przypomina prognozę pogody: jest zapowiedzią czegoś, co się zbliża. Podobnie z prognozą przekazaną przez Tarota: człowiek może wpłynąć na los, może go zmienić. I nie jest to takie trudne, jak się w pierwszej chwili wydaje. My po prostu nie zdajemy sobie sprawy z siły naszych myśli i naszej woli. Mówi się, że nasz los jest zapisany w gwiazdach. Właśnie: to tylko LOS, który możemy zmienić. Wpływ gwiazd daje nam  prognozę na życie, ale to tylko PROGNOZA.
     Jeżeli horoskop szykuje nam  życie pełne trudności to oznacza jedynie, że musisz więcej wysiłku włożyć w to, żeby osiągnąć sukces.  I często właśnie ludzie "spod trudnych horoskopów", jeżeli mają silny charakter - dokonują rzeczy wielkich, największych. Ale są i tacy, którzy się poddają, a wtedy to los nimi kieruje. Wybór zawsze zależy od człowieka.

 

Czy więc jakiekolwiek wróżby mogą się sprawdzać? Mogą, jeśli im na to pozwolisz. Nie mogą, jeśli do tego nie dopuścisz.

     Dlatego zaglądanie w przyszłość na ma sens: jeżeli zbliża się coś, co nie jest dla ciebie korzystne - możesz temu zapobiec. A jeśli zbliża się coś wspaniałego - możesz temu pomóc, możesz  przyspieszyć. Gdyby człowiek wiedział, że się przewróci, to by się położył, prawda?  Wróżba z kart Tarota ostrzega: - Uważaj, możesz się przewrócić! Na wszelki wypadek się połóż. Tyle mogę powiedzieć człowiekowi, ale czy się położysz, czy zapomnisz, albo machniesz ręką - na to już nie mam wpływu.

     Jednak w praktyce w czasie seansu z Tarotem możemy zadać wiele dodatkowych pytań o to, dlaczego miałbyś się przewrócić. Zawsze jest wiele dróg uniknięcia złej prognozy. Możemy poszukać w kartach odpowiedzi na pytanie, co wywoła ten upadek? Może kłoda, która niespodziewanie wyrosła ci pod nogami? Wtedy pytamy dalej, dlaczego jej nie zauważasz? Może dlatego, że patrzysz w niebo zamiast pod nogi? A może ktoś cię będzie gonił i uciekasz, oglądając się do tyłu? A może po prostu wybrałeś niebezpieczną drogę i warto by było podążyć inną?  Po seansie z Tarotem będziesz już wiedział, co zrobić, żeby się nie przewrócić. Ale wyboru musisz dokonać sam.

     Tylko przeznaczenia nie można uniknąć. Kiedy deszcz zaczął już padać - silą myśli i woli nie dasz  rady chmurom. Przeznaczenie to przyszłość, która już się zaczęła. Przeznaczenie niezmiernie rzadko pojawia się we wróżbach, jakaś Siła Wyższa chroni nas bowiem przed niepotrzebnym zmartwieniem i zakrywa to przed nami.

 

  Przeszłość i teraźniejszość.

     To co było i co jest - nie jest już prognozą, jest faktem. Dlatego kartom  o wiele łatwiej dotrzeć do tych informacji. W tej części seansu z Tarotem nie mówimy już o wróżeniu, a raczej o telepatii lub jasnowidzeniu. Dzięki kartom wróżka może dotrzeć do faktów, które są zakryte przed jej klientami. Dzieją się w naszym życiu rzeczy, których nie rozumiemy. Jeśli są niekorzystne dla nas, to jak możemy się bronić, skoro ich nie rozumiemy? W tej sytuacji karty Tarota oddają nam wielką przysługę, ponieważ możemy się w nich doczytać tych wszystkich ukrytych spraw, które wyjaśnią nam wiele. Zdarza się również, że ludzie niby o czymś wiedzą, ale wolą nie wiedzieć, spychają to, wypierają ze swoich myśli i po jakimś czasie jest tak, jakby naprawdę nie wiedzieli. Karty pozwalają ci sobie przypomnieć, o ile tego chcesz.


Czy są dobre lub złe dni na wróżenie?

     Tak, ale na pewno to nie jest piątek, ani środa czy poniedziałek. I nieważne, którą ręką wyciągasz karty z talii, a jeśli na do widzenia podziękujesz za seans, to nie będzie miało wpływu na to, czy prognoza się spełni czy nie.

     Dobre lub złe dni zdarzają się z innych powodów. Czasem coś wisi w powietrzu, w pogodzie i karty wtedy nie chcą mówić. Czasem klient ma zły dzień, jest spięty albo czegoś się boi, wtedy też wróżba może się nie udać. Bywa że i wróżka ma zły dzień, bo jest przecież tylko człowiekiem. Najczęściej przekłamania w kartach pojawiają się wtedy, kiedy człowiek jest ZA BARDZO PRZEJĘTY. Wszelkie silne emocje, dobre lub złe, zbyt silne pragnienia oraz niecierpliwość - zagłuszają karty. Wtedy może się zdarzyć, że w kartach pojawia się to, czego się boisz lub to, czego pragniesz, a nie to, co jest.

     Zazwyczaj po kilku rozłożeniach kart od razu widać, czy jest to dobry czy zły dzień. Jeżeli karty nie chcą mówić to informuję o tym klienta. Proszę, żeby przyszedł kiedy indziej, albo wybrał inną wróżkę. Nie stosuję żadnych psychologicznych sztuczek, żeby tylko przedłużyć wizytę i wziąć pieniądze. To się zwyczajnie nie opłaca: w Tarocie trzeba być uczciwym, inaczej z czasem traci się uzdolnienia i karty mogą zamilknąć, nawet na zawsze. Nie mogę sobie na to pozwolić, przecież kocham Tarota, jestem jego pierwszym i najwierniejszym klientem. Uratował mi kiedyś życie, o czym piszę na pierwszej stronie.

Zagłosuj! na moją stronę, wejdź na http://tarot.top-100.pl/ i kliknij w wizytówkę wróżki Agafii, 1 pozycja.

copyright © by Agata Bleja   2005