tarot-wrozka-tarocistka

Jeżeli masz jakiekolwiek obawy przed tarotem, wróżbami czy wróżką, a poniższy tekst ich nie rozwieje - przeczytaj moje Vademecum na ten temat.

 

Tarot: czy należy się go bać?

 

     Równie dobrze można zapytać: czy należy bać się noża?  Nóż jest tylko narzędziem, sam ci krzywdy nie zrobi, ale musisz umieć się nim posługiwać. Karty Tarota są na ogół barwne, pełne szczegółów, symboli, postaci w bogatych strojach i scenek rodzajowych. Kiedy się w nie wpatrujesz,  obrazki poruszają w twojej podświadomości różne emocje. Miecze kojarzą ci się w pierwszej chwili z bólem, ostrym cięciem i zimnem stali. Ale mieczem możesz się obronić, przedrzeć przez chaszcze, upolować jedzenie. Karty zawsze są wieloznaczne. Jednak są różne talie Tarota, niektóre z nich  przedstawiają drapieżne rysunki, miecze mają tam bardzo długie i ostre końce, a ludzie - dłonie o długich i cienkich palcach, przypominających szpony. Takie talie wywołują wyłącznie niepokój u klientów, a wróżka częściej widzi złą stronę wydarzeń, niż dobrą. Należy unikać takich talii.

 

     Ja używam głównie Tarota Ridera, który jest bardzo przyjazny człowiekowi. Ma ciepłe kolory, a nie gorące. Zamiast płonących purpur - ciepłe żółcie małych kurcząt, zamiast zjadliwych fioletów - lekko schłodzone błękity. Ludzie mają tu dobre twarze, podobne do naszych. Te karty pomagają, a nie straszą.

Nie należy się bać Tarota, ale niektórych wróżek - tak.

 

     Jeżeli wróżka zaczyna cię straszyć - wstań, wyjdź i nie płać. Jest ona  podwójnie zła: zła jako wróżka i zły z niej człowiek.

 

Dlaczego wróżce nie wolno straszyć?

1. Przede wszystkim nie wolno jej wpływać na ciebie ani na twój los, nie może więc ani straszyć, ani nachalnie naciskać na twój wybór.


2. Ma pomagać, a nie szkodzić, a strach paraliżuje człowieka i uniemożliwia mu wręcz rozsądne zachowanie.


3. Jeżeli wywoła w tobie lęk, ten lęk może ściągnąć nieszczęście, którego się boisz. Energia podąża za uwagą, tak mówi Trzecia Zasada Huny. A więc wzmacniasz zło, o którym myślisz. W ten sposób powstają samospełniające się przepowiednie.


Pamiętaj: to ty decydujesz o swoim losie, nie wróżka!

 

Tak wygląda miejsce, gdzie wróżę.

 

wrozba seans tarota

 

Zajrzę w twoją PRZESZŁOŚĆ, jeśli chcesz oraz w sprawy ukryte przed tobą.

 

wrozka-wrozby-tarot

 

Zajrzę w twoją PRZYSZŁOŚĆ .

 

tarot-wrozby-wrozki-wrozka

Zobaczymy, jak na nią wpłynąć, jeśli sprawy podążają w niewłaściwym kierunku. Mamy wpływ na los, więc poszukamy sposobów.

 

Zagłosuj! na moją stronę, wejdź na http://tarot.top-100.pl/ i kliknij w wizytówkę wróżki Agafii, 1 pozycja.